-17%

BOKSE BLUETOOTH GEMBIRD SPK-BT-15-B 5W BLUE

Disponueshmëria:

S’ka stok


    BOKSE BLUETOOTH GEMBIRD SPK-BT-15-B

  • Numri i bokseve 1
  • Lidhje Bluetooth
  • Fuqia 5W
  • Bateria 1200 mAh
  • Suporton kartë memorie deri në 32 GB
  • Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet
  • Përmasat 116 mm x 93mm x 93 mm

Kodi i produktit: AB001A2M

1890 L 2290 L

S’ka stok

Kodi i produktit

AB001A2M

Marka

GEMBIRD

Modeli

SPK-BT-15-B

Ndjeshmëria

85 dB

Frekuenca

100 Hz – 20 kHz

Numri i bokseve

1

Fuqia

5 W

Kontroll i volumit

PO

Lidhjet

Bluetooth

Distanca

10 m

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Të tjera

Suporton kartë memorie deri në 32 GB

Ngjyra

Blue

Përmasat

116 mm x 93mm x 93 mm

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.