-21%

BOKSE BLUETOOTH GEMBIRD SPK-BT-14 5W GRAY

Disponueshmëria:

S’ka stok


    BOKSE BLUETOOTH GEMBIRD SPK-BT-14 5W GRAY

  • Numri i bokseve 1
  • Lidhje Bluetooth
  • Fuqia 5W
  • Bateria 800 mAh
  • Suporton kartë memorie deri në 32 GB
  • Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet
  • Përmasat 120 mm x 98 mm x 198 mm

Kodi i produktit: AB002A2M

1490 L 1890 L

S’ka stok

Kodi i produktit

AB002A2M

Marka

GEMBIRD

Modeli

SPK-BT-14

Ndjeshmëria

90 dB

Frekuenca

150 Hz – 18 kHz

Numri i bokseve

1

Fuqia

5 W

Kontroll i volumit

PO

Lidhjet

Bluetooth

Distanca

10 m

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Të tjera

Suporton kartë memorie deri në 32 GB

Ngjyra

GRAY

Përmasat

120 mm x 98 mm x 198 mm

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.