fbpx
-17%

BOJE PRINTERI CANON GI-490 ORIGJINAL BLACK


    BOJE PRINTERI CANON GI-490 ORIGJINAL BLACK

  • Modeli: EPSON CANON GI-490 BLACK
  • Numri i kopjeve: ± 6,000 faqe
  • Përshtatur për modelet e printerave: Canon Pixma G1400, Canon Pixma G1410, Canon Pixma G1411, Canon Pixma G2400, Canon Pixma G2410, Canon Pixma G2411, Canon Pixma G3400, Canon Pixma G3411, Canon Pixma G3410, Canon Pixma G4400, Canon Pixma G4410, Canon Pixma G4411
  • Çfarë duhet të dini kur blini një toner? Mëso më shumë

Kodi i produktit: TOGJ1

1,490 L 1,790 L

Kodi i produktit

TOGJ1

Marka

CANON

Modeli

CANON GI-490 BLACK

Numri i kopjeve

± 6,000 faqe

Përdorimi

Përshtatur për modelet e printerave: Canon Pixma G1400, Canon Pixma G1410, Canon Pixma G1411, Canon Pixma G2400, Canon Pixma G2410, Canon Pixma G2411, Canon Pixma G3400, Canon Pixma G3411, Canon Pixma G3410, Canon Pixma G4400, Canon Pixma G4410, Canon Pixma G4411.

Ngjyra

Black

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.