fbpx
-17%
,

BLUZE DOBESIMI HOT SHAPERS UNISEX

Availability:

S’ka stok


  BLUZE DOBESIMI HOT SHAPERS UNISEX

 • Bluzë për djersitje
 • 80% neoprene 20% najlon, mbulesë të plotë dhe djeg dhjamin e belit.
 • Bërë nga neoprene e re teknologjike, djersisni 4 herë më shumë se me bluzet normale.
 • Dizajni i përbashkët i modës, sportiv dhe energjik.
 • Qepje cilësore dhe perfekte.
 • E përkryer për vrapim, shëtitje, vrapim, ngjitje, joga, etj.
 • E përkryer për të gjitha format, madhësitë, moshat dhe aktivitetet.
 • Lidhjet 3.5 mm & Bluetooth
 • Maksimizon rutinën e stërvitjes suaj.
 • Shumë rehtashme për t’u përdorur. Një bark i sheshtë dhe nje bel i ngushtë është ajo cfarë ju duhet.
 • Rritni temperaturën tuaj kryesore të trupit dhe mbajeni veshur jo vetem kur sterviteni por dhe gjatë detyrave shtepiake kështu stimuloni që dobësimi të jetë më i shpejt.

Kodi i produktit: VB001B2S

990 L 1,190 L

  BLUZE DOBESIMI HOT SHAPERS UNISEX

 • Bluzë për djersitje
 • 80% neoprene 20% najlon, mbulesë të plotë dhe djeg dhjamin e belit.
 • Bërë nga neoprene e re teknologjike, djersisni 4 herë më shumë se me bluzet normale.
 • Dizajni i përbashkët i modës, sportiv dhe energjik.
 • Qepje cilësore dhe perfekte.
 • E përkryer për vrapim, shëtitje, vrapim, ngjitje, joga, etj.
 • E përkryer për të gjitha format, madhësitë, moshat dhe aktivitetet.
 • Maksimizon rutinën e stërvitjes suaj.
 • Shumë rehtashme për t’u përdorur. Një bark i sheshtë dhe nje bel i ngushtë është ajo cfarë ju duhet.
 • Rritni temperaturën tuaj kryesore të trupit dhe mbajeni veshur jo vetem kur sterviteni por dhe gjatë detyrave shtepiake kështu stimuloni që dobësimi të jetë më i shpejt.
Kodi i produktit: VB001B2S Kategori: , Etiketa: , , , , , , ,
Kodi i produktit

VB001B2S

Masa

2XL, 3XL, 4XL, 5XL, L, M, S, XL

Të tjera

Bluzë për djersitje
80% neoprene 20% najlon, mbulesë të plotë dhe djeg dhjamin e belit.
– Bërë nga neoprene e re teknologjike, djersisni 4 herë më shumë se me bluzet normale.
– Dizajni i përbashkët i modës, sportiv dhe energjik.
– Qepje cilësore dhe perfekte.
– E përkryer për vrapim, shëtitje, vrapim, ngjitje, joga, etj.
– E perkryer per te gjitha format, madhesite, moshat dhe aktivitetet.
– Maksimizon rutinen e stervitjes suaj.
– Shume e rehtashme per t’u perdorur. Nje bark i sheshte dhe nje bel i ngushte eshte ajo cfare ju duhet.
– Rritni temperaturen tuaj kryesore te trupit dhe mbajeni veshur jo vetem kur sterviteni por dhe gjate detyrave shtepiake keshtu stimuloni qe dobesimi te jete me i shpejt.

Linku i prodhuesit Kliko këtu

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.