-19%
,

BLUETOOTH PER MAKINE TELLUR MODULATOR B8


    BLUETOOTH PER MAKINE TELLUR MODULATOR B8

  • Marka TELLUR
  • Modeli B8
  • Tensioni 12V – 24V
  • Frekuenca 87.5 MHz – 108.0 MHz
  • Lexon FLAC, MP3, WAV, WMA
  • Lidhjet 2x USB, Bluetooth, microSD
  • Karte Memorie deri në 32 GB
  • Garancia 3 Muaj

Kodi i produktit: BM001P2T

2190 L 2690 L

Kodi i produktit

BM001P2T

Marka

TELLUR

Modeli

B8

Tensioni

12V – 24V

Frekuenca

87.5 MHz – 108.0 MHz

Lexon

FLAC, MP3, WAV, WMA

Lidhjet

2x USB, Bluetooth, microSD

Karte Memorie

deri në 32 GB

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.