-20%
, ,

BIOSANIL GEL TOTAL BODY SNAIL SECRETION 90% 100ML

Disponueshmëria:

S’ka stok


  BIOSANIL GEL TOTAL BODY SNAIL SECRETION 90% 100ML

 • BIOSANIL xhel me 90% sekrecion kërmilli
 • Një formulë efektive e cila në sajë të përbërësve të saj me efekt forcues, ushqyes (sekrecion kërmilli), hidratues dhe qetësues (Ekstrakti Organik Mauve) dhe hidratues (Glicerinë bimore, Aloe Vera dhe vaj ulliri organik). Përdoreni atë në fytyrën tuaj çdo ditë për një periudhë të zgjatur, për të eliminuar puçrrat dhe luftuar rrudhosjen e lëkurës; ose përdorni atë në trupin tuaj për të ndihmuar në shenjat e celulitit, mbledhjes së ujit dhe humbjen e qëndrueshmërisë. Cilësi e çmuar, aromë e butë dhe e këndshme.

Kodi i produktit: SC007M2S

3990 L 4990 L

S’ka stok

  6570 L për 3 produkt(e)
  Kodi i produktit

  SC007M2S

  Marka

  BIOSANIL

  Përshkrimi

  • BIOSANIL xhel me 90% sekrecion kërmilli
  • Një formulë efektive e cila në sajë të përbërësve të saj me efekt forcues, ushqyes (sekrecion kërmilli), hidratues dhe qetësues (Ekstrakti Organik Mauve) dhe hidratues (Glicerinë bimore,Aloe Vera dhe vaj ulliri organik). Përdoreni atë në fytyrën tuaj çdo ditë për një periudhë të zgjatur, për të eliminuar puçrrat dhe luftuar rrudhosjen e lëkurës; ose përdorni atë në trupin tuaj për të ndihmuar në shenjat e celulitit, mbledhjes së ujit dhe humbjen e qëndrueshmërisë. Cilësi e çmuar, aromë e butë dhe e këndshme.

  Përdorimi
  Aplikoni xhelin në fytyrën ose trupin tuaj, masazhoni derisa të përthithet plotësisht. Shmangni kontaktin me sytë.

  0.0 përgjithshëm
  0
  0
  0
  0
  0

  Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

  Ende nuk ka asnjë koment.