fbpx
-25%
, ,

BIOSANIL CREAM SNAIL SECRETION 75ML

Availability:

S’ka stok


  BIOSANIL CREAM SNAIL SECRETION 75ML

 • Krem hidratues për duar
 • Duart e bukura përcjellin një mirëqenie të përgjithshme, dhe kur ato janë të buta,janë me të vërtetë tërheqëse! Kremi i duarve Bio Snail është mënyra për të përkëdhelur duart: të pasura dhe natyrale, përbërësit e saj hidratojnë dhe ruajnë bukurinë tuaj natyrale të lëkurës. Formula e saj me Vajin e Ullirit PGI nga Dukati i Parmës (hidratues, mbrojtës), Argan Oil (hidratues), Vaj Jojoba (antioksidant), Ekstrakt i sekrecionit të kërmillit , Aloe Vera (anti-age) dhe Ekstrakt i farave të rrushit ( hidratues), e bën lëkurën tuaj më të fortë dhe me pamje më të re, duke integruar efektet antioksiduese, ushqyese dhe kundër plakjes së Snail Secretion, një përbërës thelbësor në këtë krem. Krem që përthithet lehtësisht , jo i yndyrshëm dhe për një lëkurë super të butë.

Kodi i produktit: SC009M2S

1,490 L 1,990 L

S’ka stok

  10,270 L for 3 item(s)
  Kodi i produktit

  SC009M2S

  Marka

  BIOSANIL

  Përshkrimi

  • Krem hidratues për duar
  • Duart e bukura përcjellin një mirëqenie të përgjithshme, dhe kur ato janë të buta,janë me të vërtetë tërheqëse! Kremi i duarve Bio Snail është mënyra për të përkëdhelur duart: të pasura dhe natyrale, përbërësit e saj hidratojnë dhe ruajnë bukurinë tuaj natyrale të lëkurës. Formula e saj me Vajin e Ullirit PGI nga Dukati i Parmës (hidratues, mbrojtës), Argan Oil (hidratues), Vaj Jojoba (antioksidant), Ekstrakt i sekrecionit të kërmillit , Aloe Vera (anti-age) dhe Ekstrakt i farave të rrushit ( hidratues), e bën lëkurën tuaj më të fortë dhe me pamje më të re, duke integruar efektet antioksiduese, ushqyese dhe kundër plakjes së Snail Secretion, një përbërës thelbësor në këtë krem. Krem që përthithet lehtësisht , jo i yndyrshëm dhe për një lëkurë super të butë.

  Përdorimi
  Aplikoni kremin në duar dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Aplikojeni disa herë në ditë. Mos aplikoni përreth syve. Mbajeni larg fëmijëve.

  Based on 0 reviews

  0.0 overall
  0
  0
  0
  0
  0

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

  There are no reviews yet.