-19%
, ,

BIOSANIL BODY CREAM SNAIL SECRETION 75% 200ML

Availability:

S’ka stok


  BIOSANIL BODY CREAM SNAIL SECRETION 75% 200ML

 • Krem Trupi me 75% sekrecion kërmilli
 • Krem ushqyes me sekrecion kërmilli. Ky krem ndihmon për të përmirësuar qëndrueshmërinë dhe tonalitetin e lëkurës tuaj, falë parimeve aktive që përmbahen në formulën e saj: Sekrecion i kërmillit (ushqyes), Uji aktiv i sekrecionit të kërmillit (forcues), Acidi Hyaluronic , Kafeina (lipolitik dhe kullues), Glycerine Plant ( hidratues), Vaj Organik i Jojobës (hidratues), Ekstrakt i Kalendulës Organike (ri-epitelizues) dhe Vaj Argan Organik (oksigjenues). Përbërësit aktivë e bëjnë lëkurën më të rregullt dhe të lëmuar, më kompakte dhe të fortë dhe ndihmojnë në kullimin e lëngjeve të tepërta. Përdorni atë për një periudhë të zgjatur, së bashku me 90% Xhel Trupi Secrecion Kërmilli, për të përmirësuar efektivitetin e tij

Kodi i produktit: SC008M2S

4,790 L 5,890 L

S’ka stok

  10,570 L for 3 item(s)
  Kodi i produktit

  SC008M2S

  Marka

  BIOSANIL

  Përshkrimi

  • Krem Trupi me 75% sekrecion kërmilli
  • Krem ushqyes me sekrecion kërmilli. Ky krem ndihmon për të përmirësuar qëndrueshmërinë dhe tonalitetin e lëkurës tuaj, falë parimeve aktive që përmbahen në formulën e saj: Sekrecion i kërmillit (ushqyes), Uji aktiv i sekrecionit të kërmillit (forcues), Acidi Hyaluronic , Kafeina (lipolitik dhe kullues), Glycerine Plant (hidratues), Vaj Organik i Jojobës (hidratues), Ekstrakt i Kalendulës Organike (ri-epitelizues) dhe Vaj Argan Organik (oksigjenues). Përbërësit aktivë e bëjnë lëkurën më të rregullt dhe të lëmuar, më kompakte dhe të fortë dhe ndihmojnë në kullimin e lëngjeve të tepërta. Përdorni atë për një periudhë të zgjatur, së bashku me BIOSANIL GEL TOTAL BODY SNAIL SECRETION 90% 100ML, për të përmirësuar efektivitetin e tij

  Përdorimi
  Aplikoni një sasi të duhur të kremit në zonën përkatëse të trupit dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.