-14%

BD DISC BLU-RAY MAXELL BD-R 4x 25 COPE


    BD DISC BLU-RAY MAXELL BD-R 4x 25 COPE PRINTABLE

  • Marka MAXELL
  • Kapaciteti 25 GB
  • Sasia 25 copë

Kodi i produktit: OM07A2M

2990 L 3490 L

Kodi i produktit

OM07A2M

Marka

MAXELL

Kapaciteti

25 GB

Sasia

25 copë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.