-21%

BATERI PER UPS FULI FL1245 12V 4.5AH


    BATERI PER UPS FULI FL1245 12V 4.5AH

  • Marka FULI
  • Modeli FL1245
  • Tensioni 12V
  • Kapaciteti 4.5Ah
  • Gjatësia 90 mm
  • Gjerësia 70 mm
  • Lartësia 101 mm

Kodi i produktit: UPSB02E2L

1890 L 2390 L

Kodi i produktit

UPSB02E2L

Marka

FULI

Modeli

FL1245

Tensioni

12V

Kapaciteti i baterisë

4.5Ah

Gjatësia

90 mm

Gjerësia

70 mm

Lartësia

101 mm

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.