-20%

BATERI PER UPS FULI FL1270 12V 7AH


    BATERI PER UPS FULI FL1270 12V 7AH

  • Marka FULI
  • Modeli FL1270
  • Tensioni 12V
  • Kapaciteti 7Ah
  • Gjatësia 151 mm
  • Gjerësia 65 mm
  • Lartësia 94 mm

Kodi i produktit: UPSB01E2L

1990 L 2490 L

Kodi i produktit

UPSB01E2L

Marka

FULI

Modeli

FL1270

Tensioni

12V

Kapaciteti i baterisë

7Ah

Gjatësia

151 mm

Gjerësia

65 mm

Lartësia

94 mm

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.