-25%
, ,

BARCODE SCANNER WIRELESS SYBLE 1D XB-5055R

Disponueshmëria:

S’ka stok


    BARCODE SCANNER WIRELESS SYBLE 1D XB-5055R

  • Marka WIRELESS
  • Modeli XB-5055R
  • Lidhjet Wireless

Kodi i produktit: BC004E2L

5990 L 7990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

BC004E2L

Marka

SYBLE

Modeli

XB-5055R

Shpejtësia e skanimit

300 skanime / sek

Lidhjet

WIRELESS

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.