-17%
, ,

BARCODE SCANNER ERGONOMIC TYSSO CS-1800

(1 shqyrtim nga klient)
Disponueshmëria:

S’ka stok


  BARCODE SCANNER ERGONOMIC TYSSO CS-1800*

 • Marka: Tysso
 • Modeli: CS-1800
 • Lloji i sensorit: 1500 Pixel Linear CCD
 • Shpejtësia e skanimit: 360 skanime/sek
 • Gjatësia e kabëllit: 180 cm
 • Lloji i kabëllit: USB

Kodi i produktit: BC001E2L

4990 L 5990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

BC001E2L

Marka

TYSSO

Modeli

CS-1800

Lloji i sensorit

1500 Pixel Linear CCD

Shpejtësia e skanimit

360 skanime / sek

Gjatësia e kabëllit

180 cm

Lloji i kabëllit

USB

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Nexhi G

  Jam shume e kenaqur

  Nexhi G

  • Admin

   Te lumtur qe e degjojme kete

   Admin