-15%
, ,

BARCODE READER SCANNER OCOM OCBS-LA11 ME MBAJTESE


    BARCODE READER SCANNER OCOM OCBS-LA11 ME MBAJTESE

  • Marka: OCOM
  • Modeli: OCBS-LA11
  • Shpejtësia e skanimit 100 skanime/sek
  • Lidhjet USB
  • Përmasat 165mm x 63mm x 87mm

Kodi i produktit: BC003E2L

5490 L 6490 L

Kodi i produktit

BC003E2L

Marka

OCOM

Modeli

OCBS-LA11

Shpejtësia e skanimit

100 skanime/sek

Lidhjet

USB

Ngjyra

E zezë

Përmasat

165 mm x 63 mm x 87 mm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.