fbpx
-10%
,

Babai i pasur, guide per te investuar – Robert Kiyosaki


  Babai i pasur, guide per te investuar – Robert Kiyosaki

 • Formati Libër
 • Autori Robert Kiyosaki
 • Përkthyesi Elona Zeraliu
 • Gjinia Udherrefyes praktike
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2022
 • Faqe 546
 • Shtëpia botuese Argeta LMG
 • ISBN 9789928389091

Kodi i produktit: LBP22

1,160 L 1,290 L

Në këtë libër Robert Kiyosaki sjell vëzhgime të mprehta sesi investojnë të pasurit dhe analizon dallimet me të varfërit dhe shtresat e mesme. Për herë të parë vjen në shqip ky libër që konsiderohet guida më e mirë për investimet, hedhur në qarkullim nga shtëpia botuese Argeta LMG.

Mentori më i mirë i financave personale dhe investimit, Robert Kiyosaki sjell në këtë libër rregullat bazë për të reduktuar rrezikun e investimit, kontrollet e investitorit, kthimin e të ardhurave nga paga në të ardhura pasive dhe në investime, mënyrat sesi të bëheni investitorë të fuqishëm, si të mbrohemi nga falimenti dhe si ti kthejmë idetë në biznese me të ardhura në miliona dollarë.

Kodi i produktit

LBP22

Autori

Robert Kiyosaki

Përkthyesi

Elona Zeraliu

Gjinia

Udhërrëfyes praktikë

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2022

Faqe

546

Shtëpia botuese

Argeta LMG

ISBN

9789928389091

Formati

Libër