-10%
,

Babai i pasur, babai i varfer per adoleshentet – Robert Kiyosaki


  Babai i pasur, babai i varfer per adoleshentet – Robert Kiyosaki

 • Formati Libër
 • Autori Robert Kiyosaki
 • Përkthyesi Bledar Kurti
 • Gjinia Udherrefyes praktike
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2022
 • Faqe 142
 • Shtëpia botuese Argeta LMG
 • ISBN 9789928303950

Kodi i produktit: LBP9

710 L 790 L

Ky është një libër për ndryshimin e paradigmës, për shikimin e botës në një mënyrë tjetër. Ky libër të mëson të bësh gjëra ndryshe ose thjesht, të bësh gjëra të ndryshme. Krahasuar me babin e pasur, babin e varfër, sjell elemente që të ndihmojnë për të hequr shumë pengesa emocionale rreth parasë dhe biznesit parë përmes historive edukative. Pra, nëse vërtet dëshironi të ndryshoni marrëdhënien tuaj me paratë dhe suksesin në përgjithësi, vazhdoni, lexoni.

Kodi i produktit

LBP9

Formati

Libër

Autori

Robert Kiyosaki

Përkthyesi

Bledar Kurti

Gjinia

Udhërrëfyes praktikë

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2022

Faqe

142

Shtëpia botuese

Argeta LMG

ISBN

9789928303950