fbpx
-10%
,

Babai i pasur, babai i varfer – Robert Kiyosaki


  Babai i pasur, babai i varfer – Robert Kiyosaki

 • Formati Libër
 • Autori Robert Kiyosaki
 • Përkthyesi Çeltina Lloshi
 • Gjinia Udherrefyes praktike
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2022
 • Faqe 384
 • Shtëpia botuese Argeta LMG
 • ISBN 9789928303783

Kodi i produktit: LBP10

1,160 L 1,290 L

Libri më i mirë për financat personale per me shume se dy dekada e gjysem vjen me një botim të ri pas suksesit 25-vjeçar që ka pasur, duke formuar dhe ndihmuar me miliona njerëz që të çlirohen nga prangat e mungesës së parasë. Në këtë botim të ri kemi 9 kapituj sesionesh studimi që ju udhëzojnë gjatë kohës që lexoni, ri-lexoni, diskutoni dhe studioni këtë libër me miqtë dhe familjen tuaj.

Kodi i produktit

LBP10

Autori

Robert Kiyosaki

Përkthyesi

Çeltina Lloshi

Gjinia

Udhërrëfyes praktikë

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2022

Faqe

384

Shtëpia botuese

Argeta LMG

ISBN

9789928303950

Formati

Libër