-18%
,

ARGUS IT-811 ADAPTER USB-C TO LAN GIGABYTE


    ARGUS IT-811 ADAPTER USB-C TO LAN GIGABYTE

  • Marka ARGUS
  • Modeli IT-811
  • Lloji USB-C to LAN Gigabit
  • Kompatibël USB 1.1, USB 2.0 & USB 3.0
  • Materiali Alumin
  • Garancia 3 Muaj

Kodi i produktit: KVEL1

2790 L 3390 L

Kodi i produktit

KVEL1

Marka

ARGUS

Modeli

IT-811

Lloji

USB-C to LAN Gigabit

Kompatibël

USB 1.1, USB 2.0 & USB 3.0

Materiali

Alumin

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.