-34%

ADAPTOR UNIVERSAL TRAVEL TA-04

Disponueshmëria:

S’ka stok


    ADAPTOR UNIVERSAL TRAVEL TA-04*

  • Mbron nga luhatjet e tensionit. Përshtatës për të gjitha modelet e prizave UK, Europiane, USA, Japanese, Chinese, Australian, Thailand etj

Kodi i produktit: AD001E2L

990 L 1490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

AD001E2L

Marka

SBOX

Modeli

TA-04

Të tjera

Mbron nga luhatjet e tensionit. Përshtatës për të gjitha modelet e prizave UK, Europiane, USA, Japanese, Chinese, Australian, Thailand etj

Garancia

72 orë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.