-20%
, , ,

ADAPTOR HDMI MICRO HDMI


    ADAPTOR HDMI MICRO HDMI*

  • HDMI MIKRO HDMI

Kodi i produktit: AD003E2L

790 L 990 L

Kodi i produktit

AD002E2L

Lloji

HDMI MICRO HDMI

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.