-10%
,

ADAPTER SBOX USB SATA


    ADAPTER SBOX USB SATA

  • Marka SBOX
  • LLoji USB TO SATA

Kodi i produktit: KV010E2L

1790 L 1990 L

Kodi i produktit

KV010E2L

Lloji

USB TO SATA

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.