-34%
,

ADAPTER GEMBIRD MINI DISPLAYPORT TO HDMI


    ADAPTER GEMBIRD MINI DISPLAYPORT TO HDMI

  • Marka GEMBIRD
  • Modeli A-mDPM-HDMIF-02
  • Lloji MINI DISPLAYPORT TO HDMI
  • Video resolution Full HD 1920 x 1200
  • Frekuenca 60 Hz

Kodi i produktit: KV004A2M

990 L 1490 L

Kodi i produktit

KV004A2M

Modeli

A-mDPM-HDMIF-02

Lloji

MINI DISPLAYPORT TO HDMI

Video resolution

Full HD 1920 x 1200

Frekuenca

60 Hz

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.