-34%
,

ADAPTER GEMBIRD MINI DISPLAYPORT TO DISPLAYPORT


    ADAPTER GEMBIRD MINI DISPLAYPORT TO DISPLAYPORT

  • Marka GEMBIRD
  • Modeli A-DPM-DISPLAYPORTF-002-W
  • Lloji MINI DISPLAYPORT to DISPLAYPORT
  • Video resolution Full HD 1920 x 1200
  • Frekuenca 60 Hz

Kodi i produktit: KV003A2M

990 L 1490 L

Kodi i produktit

KV003A2M

Modeli

A-mDPM-DPF-001-W

Lloji

MINI DISPLAYPORT TO DISPLAYPORT

Video resolution

Full HD 1920 x 1200

Frekuenca

60 Hz

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.