-28%
,

ADAPTER GEMBIRD HDMI TO DVI


    ADAPTER GEMBIRD HDMI TO DVI

  • Marka GEMBIRD
  • Modeli A-HDMI-DVI-1
  • LLoji HDMI to DVI

Kodi i produktit: KV009A2M

790 L 1090 L

Kodi i produktit

KV009A2M

Modeli

A-HDMI-DVI-1

Lloji

HDMI TO DVI

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.