-28%
,

ADAPTER GEMBIRD DISPLAYPORT TO VGA


    ADAPTER GEMBIRD DISPLAYPORT TO VGA

  • Marka GEMBIRD
  • Modeli A-DPM-VGAF-02
  • LLoji DisplayPort to VGA

Kodi i produktit: KV001A2M

1290 L 1790 L

Kodi i produktit

KV001A2M

Modeli

A-DPM-VGAF-02

Lloji

DisplayPort to VGA

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.