-34%
,

ADAPTER GEMBIRD DISPLAYPORT TO HDMI


    ADAPTER GEMBIRD DISPLAYPORT TO HDMI

  • Marka GEMBIRD
  • Modeli A-DPM-HDMIF-02
  • LLoji DisplayPort to HDMI
  • Video resolution Full HD 1920 x 1200
  • Frekuenca 60 Hz
  • Gjatësia 10 cm

Kodi i produktit: KV007A2M

990 L 1490 L

Kodi i produktit

KV007A2M

Modeli

AB-DPM-HDMIF-002

Lloji

DISPLAYPORT TO HDMI

Video resolution

Full HD 1920 x 1200

Frekuenca

60 Hz

Gjatësia

10 cm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.