-32%
,

ADAPTER GEMBIRD DISPLAYPORT TO DVI


    ADAPTER GEMBIRD DISPLAYPORT TO DVI

  • Marka GEMBIRD
  • Modeli A-DPM-DVIF-002-W
  • LLoji DisplayPort to DVI

Kodi i produktit: KV002A2M

1290 L 1890 L

Kodi i produktit

KV002A2M

Modeli

A-DPM-DVIF-002-W

Lloji

DisplayPort to DVI

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.