-10%
,

9 nentori – Colleen Hoover


  9 nentori – Colleen Hoover

 • Formati Libër
 • Autori Colleen Hoover
 • Përkthyesi Mesila Kërkeshi
 • Gjinia Roman
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2022
 • Faqe 290
 • Shtëpia botuese Living
 • ISBN 9789928338419

Kodi i produktit: LBP48

1080 L 1200 L

E konsideruar tashme ne te gjithe boten si “mbreteresha e bestseller-it”, Colleen Hover vjen me nje tjeter roman per lexuesit e saj ne shqip, “9 nentori”, hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Living.

Një ditë para se të shpërngulet në një qytet të ri, Falona njihet me Benin, një djalë që aspiron të bëhet shkrimtar. Tërheqja e tyre e menjëhershme bën që ta kalojnë bashkë ditën e saj të fundit në Los Anxhelos.

Jeta e saj e qetë dhe e padukshme do të kthehet në frymëzimin e Benit për librin e tij. Në vitet që do të pasojnë, mes marrëdhëniesh dhe trazirash të ndryshme në jetën e secilit, ata do të takohen rregullisht një herë në vit, në të njëjtën datë… deri kur Falona të fillojë të dyshojë në sinqeritetin e Benit për lidhjen e tyre.Mu deshën katër vjet për ta dashuruar atë. Po vetëm katër faqe për ta urryer.

Kodi i produktit

LBP48

Formati

Libër

Autori

Colleen Hoover

Përkthyesi

Mesila Kërkeshi

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2022

Faqe

290

Shtëpia botuese

Living

ISBN

9789928338419